04.10.2013

Незважаючи на передстартову погоду, все ж з’їхалися скаути Організації Українських Скаутів (ОУС) зі Львова, Черкас, Червонограду, Дрогобича, Жовкви та Дніпропетровська, також скаути-харцери з Польщі з Організацій-партнерів з Ордену Всесвітніх Скаутів – Kr?g Harcerski LS Drzewo Pokoju  та Harcerska Gromada Wilkow im.Jana Paw?a II а також з дружньої скаутської Організації СПОК-Оріяна з Києва. Увесь Старт нам сприяла тепла сонячна осіння погода. І тому була змога провести і Ватру і лінійки не в приміщенні а на лоні природи.

Організацію Українських Скаутів також представляли 1 Скаутська Дружина Львівська ім.Короля Данила (ОУС), 2 Скаутська Дружина Львівська ім. Княгині Ольги (ОУС), 11 Скаутська Дружина Черкаська ім.Дмитра-Байди Вишневецького (ОУС), 12 Скаутська Дружина Черкаська ім. Лесі Українки та Осередок Червоноград-ОУС. Також був Асистент Головного Скаутмайстра Ордену Всесвітніх Скаутів для Східної Європи, він же Голова Конвенту Святого Юрія друг Єжи Гах. По результатам Теренової гри та інших завдань 1-ша Скаутська Дружина Львівська ім.Короля Данила (ОУС) отримала 1-ше місце. – Данилки !!! Молодці !!!