Організація Українських Скаутів має вже свій новий пісенник та Книгу Вмілостей

20.08.2013

Нещодавно скаути Організації Українських Скаутів отримало змогу співати зі свого нового пісенника під назвою “Молоді Ми” де розміщено 40 пісень з нотами. Це скаутські пісні а також пісні, які часто вживаются скаутами- патріотичні, сучасні релігійні. Над пісенником працювалося майже два роки і ось нарешті нове видання. Крім того Організація Українських Скаутів випустила Книгу вмілостей Організації Українських Скаутів, де прописані основні умови здачі на більшість вмілостей ОУС. обидві книжки в грубій обкладинці ризографного друку.  Кількість примірників необмежена тому що друкуєтся по мірі попиту. Вартість також недорога, тому доступна для кожного скаута.  Пропонуємо скаутам придбати такі необхідні книжки і незабаром зявляться також електронні варіанті в інтернеті. Плануєтся незабаром випуск книжок “Вказівки Скаутмайстрам” автор Б.П,, “Скаутська Кухня”,  “Основи Скаутингу” та “УВІЙДИ У ГРУ” посібник скаутських ігор. Пропонуємо всім скаутам придбати таку літературу.

ДАНИЛКИ ОТРИМАЛИ ПЕРШЕ МІСЦЕ НА СКАУТСЬКОМУ СТАРТІ КНЯЖИЙ ЛЕВ 2013

Скаути нашої Дружини отримали впевнене перше місце в загальному командному заліку на Скаутському Старті “Княжий Лев” 2013 Округи Львів Організації Українських Скаутів (ОУС). Стаття про Старт .

Незважаючи на передстартову погоду, все ж з’їхалися скаути Організації Українських Скаутів (ОУС) зі Львова, Черкас, Червонограду, Дрогобича, Жовкви та Дніпропетровська, також скаути-харцери з Польщі а також з дружньої скаутської Організації СПОК-Оріяна з Києва. 

НОВА АКЦІЯ ВІД РОБІНЗОН


УВАГА!!! До 31.08.2013 у всіх магазинах триває РОЗПРОДАЖ!!!!!!!

Абсолютно на усі товари що знайдете в магазинах!!!! У Львові в магазині немає жодної позиції без знижки!

Привітання з Днем Незалежності

Рада Організації Українських Скаутів, команда офіційного порталу ОУС а також Провід 1 Скаутської Дружини Львівської ім.Короля Данила привітала всіх скаутів з днем незалежності України.

Організація Українських Скаутів має вже свій новий пісенник та Книгу Вмілостей

Цікава інформація для всіх скаутів Дружини. Варто почитати

Допомога дітям напередодні школи-долучись

Напередодні 1 вересня перед батьками гостро постає питання підготовки дитини до нового навчального року. Зошити, ранці, олівці, ручки, лінійки… Цей список безкінечний, і сімейні бюджети ледве витримують натиск. Є родини, які через фінансові проблеми не можуть повноцінно забезпечити своїх дітей усім необхідним.