20.08.2013

Нещодавно скаути Організації Українських Скаутів отримало змогу співати зі свого нового пісенника під назвою “Молоді Ми” де розміщено 40 пісень з нотами. Це скаутські пісні а також пісні, які часто вживаются скаутами- патріотичні, сучасні релігійні. Над пісенником працювалося майже два роки і ось нарешті нове видання. Крім того Організація Українських Скаутів випустила Книгу вмілостей Організації Українських Скаутів, де прописані основні умови здачі на більшість вмілостей ОУС. обидві книжки в грубій обкладинці ризографного друку.  Кількість примірників необмежена тому що друкуєтся по мірі попиту. Вартість також недорога, тому доступна для кожного скаута.  Пропонуємо скаутам придбати такі необхідні книжки і незабаром зявляться також електронні варіанті в інтернеті. Плануєтся незабаром випуск книжок “Вказівки Скаутмайстрам” автор Б.П,, “Скаутська Кухня”,  “Основи Скаутингу” та “УВІЙДИ У ГРУ” посібник скаутських ігор. Пропонуємо всім скаутам придбати таку літературу.