18.08.2013

Напередодні 1 вересня перед батьками гостро постає питання підготовки дитини до нового навчального року. Зошити, ранці, олівці, ручки, лінійки… Цей список безкінечний, і сімейні бюджети ледве витримують натиск. Є родини, які через фінансові проблеми не можуть повноцінно забезпечити своїх дітей усім необхідним. Саме тому Організація Українських Скаутів і Личаківська РО ТЧХ м. Львова оголошують сьогодні, 15 серпня, про початок благодійної акції «Подарунки школярам».

Метою акції, яка триватиме до 25 серпня, є збір необхідних для школярів речей: книг, шкільного приладдя, ранців, портфелів тощо.

У рамках цієї акції організатори пропонують мешканцям Львова принести в офіс Личаківської районної організації Товариства Червоного Хреста України (вул. К.Левицького, 71) шкільне приладдя, книжки та іграшки для дітей з малозабезпечених родин. Всі зібрані кошти українські скаути та працівники Червоного Хреста занесуть в дитячі будинки міста Львова на куівлі шкільних ранців для дітей-сиріт та з малозабезпечених сімей. Закликаємо і скаутів 1-ї Дружини активніше долучатися до акції.