Про нас

1 Скаутська Дружина Львівська імені Короля Данила- первинний осередок Організації Українських Скаутів ОУС, який об’єднує навколо себе хлопців-скаутів віком від 10 до 14 років.Наша Дружина поділяється на 5 малих групи скаутські патрулі: Вовки, Орел, Тигр, Рись, Патруль патрульних. Всього 25 скаутів.Приймаємо участь у багатьох скаутських заходах Округи-Львів і Організації Українських Скаутів в цілому а деякі й організовуємо.

В тому
-Щорічна школа патрульних лідерів- березень-квітень
-Щорічний Всеукраїнський Збір-похід «Козацькими Шляхами»-травень
-Щорічна акція Вифлеємське Світло Миру-грудень
-Щорічний Скаутський Старт "Княжий Лев"
-Щорічні літні скаутські табори ОУС «Карпатські Вогні»
-Вишколи
-Теренові Ігри
- Мистецький вишкіл СкаутАРТ
- Щорічний Харцерський Райд Marzanna участь в складі делегації Організації Українських Скаутів (ОУС)
А також в інших цікавих заходах Організації Українських Скаутів ОУС і в інших суспільних заходах громади, а також в соціальних проектах.
Крім того скаути Дружини збираються на щотижневі скаутські заняття-сходини, мандрують, таборують, вивчають історію власного краю.
А також постійні заходи які ми  проводимо для школярів львівських шкіл.

ДАНИЛКИ ОТРИМАЛИ ПЕРШЕ МІСЦЕ НА СКАУТСЬКОМУ СТАРТІ КНЯЖИЙ ЛЕВ 2013

Скаути нашої Дружини отримали впевнене перше місце в загальному командному заліку на Скаутському Старті “Княжий Лев” 2013 Округи Львів Організації Українських Скаутів (ОУС). Стаття про Старт .

Незважаючи на передстартову погоду, все ж з’їхалися скаути Організації Українських Скаутів (ОУС) зі Львова, Черкас, Червонограду, Дрогобича, Жовкви та Дніпропетровська, також скаути-харцери з Польщі а також з дружньої скаутської Організації СПОК-Оріяна з Києва. 

НОВА АКЦІЯ ВІД РОБІНЗОН


УВАГА!!! До 31.08.2013 у всіх магазинах триває РОЗПРОДАЖ!!!!!!!

Абсолютно на усі товари що знайдете в магазинах!!!! У Львові в магазині немає жодної позиції без знижки!

Привітання з Днем Незалежності

Рада Організації Українських Скаутів, команда офіційного порталу ОУС а також Провід 1 Скаутської Дружини Львівської ім.Короля Данила привітала всіх скаутів з днем незалежності України.

Організація Українських Скаутів має вже свій новий пісенник та Книгу Вмілостей

Цікава інформація для всіх скаутів Дружини. Варто почитати

Допомога дітям напередодні школи-долучись

Напередодні 1 вересня перед батьками гостро постає питання підготовки дитини до нового навчального року. Зошити, ранці, олівці, ручки, лінійки… Цей список безкінечний, і сімейні бюджети ледве витримують натиск. Є родини, які через фінансові проблеми не можуть повноцінно забезпечити своїх дітей усім необхідним.