Про нас

1 Скаутська Дружина Львівська імені Короля Данила- первинний осередок Організації Українських Скаутів ОУС, який об’єднує навколо себе хлопців-скаутів віком від 10 до 14 років.Наша Дружина поділяється на 5 малих групи скаутські патрулі: Вовки, Орел, Тигр, Рись, Патруль патрульних. Всього 25 скаутів.Приймаємо участь у багатьох скаутських заходах Округи-Львів і Організації Українських Скаутів в цілому а деякі й організовуємо.

В тому
-Щорічна школа патрульних лідерів- березень-квітень
-Щорічний Всеукраїнський Збір-похід «Козацькими Шляхами»-травень
-Щорічна акція Вифлеємське Світло Миру-грудень
-Щорічний Скаутський Старт "Княжий Лев"
-Щорічні літні скаутські табори ОУС «Карпатські Вогні»
-Вишколи
-Теренові Ігри
- Мистецький вишкіл СкаутАРТ
- Щорічний Харцерський Райд Marzanna участь в складі делегації Організації Українських Скаутів (ОУС)
А також в інших цікавих заходах Організації Українських Скаутів ОУС і в інших суспільних заходах громади, а також в соціальних проектах.
Крім того скаути Дружини збираються на щотижневі скаутські заняття-сходини, мандрують, таборують, вивчають історію власного краю.
А також постійні заходи які ми  проводимо для школярів львівських шкіл.